4H yrittäjyys

Hei sinä 13-28v. joka olet kiinnostunut ansaitsemaan omaa rahaa. 4H- yritys on mainio keino saada työkokemusta ja ansaita rahaa. Klikkaa oheista logoa, niin saat tarkempaa tietoa asiasta.

Voimassa olevat yritykset:

4H-yritys: SaHum Palvelut- Sakari Humalajoki

  • Toimintaan kuuluu kiinteistöpalvelut, kiireapu maatalous- ja elintarvike alalla sekä korjaamoaputyö.
  • Sakari Humalajoki puh. 0440102559
  • sähköposti: sakari301@gmail.com
  • Osoite: Kortekankaantie 11, 69410 Sykäräinen

4H yritys: M.Humalajoki -Markus Humalajoki

  • Toimintaan kuuluu kiinteistöpalvelu, kaikenlaiset työt maataloudessa, teollisuudessa ja korjaamolla sekä ruohonleikkuut.
  • Markus Humalajoki puh. 0449874645
  • Sähköposti: markus.humalajoki@gmail.com
  • Osoite: Kortekankaantie 11, 69410 Sykäräinen

4H yritys: Hommakuhomma -Kaisa Koivisto

  • Toimintaan kuuluu kotiapu ja ompelu
  • Kaisa Koivisto puh. 0449788409
  • Sähköposti: kaisaaurora06@gmail.com
  • Osoite: Jämsäntie 62, 69310 Laitala

4H yritys: VH palvelut -Valtteri Humalajoki

  • Toimintaan kuuluu ruohonleikkuu, trimmeröinti, teollisuuden ja maatalouden kiireapu
  • Valtteri Humalajoki puh. 0451578156
  • Sähköposti: valtteri.humalajoki@gmail.com
  • Osoite: Kortekankaantie 11, 69410 Sykäräinen

4H yritys: Aatun Datahuolto -Aatu Pöntiö

  • Toimintaan kuuluu datahuolto
  • Aatu Pöntiö puh. 0449801068
  • Sähköposti: Aatu.pontio@gmail.com
  • Osoite: Härkänevantie 89, 69410 Sykäräinen

Joel Haaponiemi

  • Toimintaan kuuluu kaikenlainen työpalvelu
  • Joel Haaponiemi puh. 0449746938
  • Sähköposti: Joel.Haaponiemi@gmail.com
  • Osoite: Kirkkotie 214, 69300 Toholampi

Juuso Haaponiemi

  • Toimintaan kuuluu kaikenlainen työpalvelu
  • Juuso Haaponiemi puh. 0405712508
  • Sähköposti: salla.haaponiemi@gmail.com
  • Osoite: Kirkkotie 214, 69300 Toholampi

4H-yritys: Pieni Koju- Tiina Potila

  • Leivonnaisia tori myyntiin
  • Tiina Potila puh. 0414830326
  • Sähköposti: tiina2014@hotmail.fi
  • Osoite: Lestintie 876, 69340 Purontaka


4H-yritys: JESP- Jemina Syri

  • Lastenhoito 
  • Ruuanlaitto 
  • Pyykinpesu 
  • Siivous 
  • Nurmikonleikkaus 
  • Muu kodinhoitopalvelu
  • Jemina Syri puh. 0442453073
  • Sähköposti: jemina.syri@gmail.com
  • Osoite: Suutarintie 10, 69300 Toholampi

4H-yritys: Parannan rantacafe'

  • Leivonta ja kokkaus
  • Helmi Syrjälä, 044-500 6265, hemppu.syrjala@gmail.com
    • Lestijärventie 969 B 1, 69450 Yli-Lesti
  •  Julia Tuikka, 040-515 5592, julia.tuikka@gmail.com
    • Konttikoskentie 151, 69450 Yli-Lesti
  • Ella Koskela, 044-012 0906, ellakoskela129@gmail.com
    • Lestintie 57 A, 69440 Lestijärvi